تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31200
تاریخ انتشار : ج, 1398/03/17 - 17:11

مسير 220 كيلومتري پارس آباد به طرف اردبيل در حالي اين روزها شاهد افزايش چشمگير تصادفات جاده اي است كه چهاربانده كردن مسير 20 كيلومتري اين شهر تا سربند چندين سال است كه بلاتكليف مانده است.

به گزارش آران مغان، مسافت اردبیل - پارس آباد حدود 220 کیلومتر است؛ و جالب اینکه بیشتر تصادفات مابین پلیس راه سربند تا پارس آباد روی میدهد و باید گفت چهار خطه کردن 200 کیلومتر مسافت جاده اردبیل - مغان پیشکش مسئولان؛ مگر 20 کیلومتر چهار خطه کردن مسافت پارس آباد تا پلیس راه سربند چقدر زمان بر است؛ چند نفر دیگر باید جانش را در این راه از دست بدهد تا شما مسئولان به خود بیایید؟

گفتنی است، اکثر تصادفات مابین پارس آباد تا پلیس راه سربند به مسافت 20 کیلومتری رخ میدهد واین مسافت جز خطرناک ترین جاده استان به حساب می آید و متاسفانه آمار فوتی هم در این مسیر بسیار زیاد است ولی همچنان روند چهار خطه کردن این مسیر به کندی پیش میرود.

طي 24 ساعته گذشته در جریان سانحه رانندگی كه در برخورد سواري سمند با كاميون در جاده پارس آباد - سربند، مابین سه راهی پیریواتلو و شهرک صنعتی این شهرستان رخ داده است متاسفانه چهار نفر جان باخته و یک نفر هم مصدوم شده اند.

انتهاي پيام/

دیدگاه‌ها

به نظرم اگر بیمه دیه چندین نفری که در طول یکسال در اثر تصادف در مسیر جاده اردبیل پارس اباد رخ داده را که به خانواده های متوفی پرداخت نموده خرج جاده سازی در مسیر اردبیل پارس آباد می کرد به نظرم جاده های کل استان نتنها دوبانده بلکه چهار بانده می شدند
ارسال نظر