تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31982
تاریخ انتشار : س, 1398/12/20 - 00:32

این روزها ویروسی بنام کرونا باعث شده حجاب از چهره بسیاری از مردم کنار رفته و شاهد چهره های خوب، بد و زشت در کشورمان باشیم.

به گزارش آران مغان، این روزها ویروسی بنام کرونا باعث شده حجاب از چهره بسیاری از مردم کنار رفته و شاهد چهره های خوب، بد و زشت در کشورمان باشیم.

ویروس باعث شده هم انسانهای شایسته را بشناسیم هم انسانهای ناشایست. انسانهایی شبیه فرشته مثل پرستاران که در خط مقدم مبارزه اند و کسانی که با سرمایه شخصی با خرید و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده در راستای خدمت به هم نوع خود هستند و انسانهایی شبیه کفتار که به خاطر پول مواد ضروری این روزها مانند ماسک و ... را احتکار می کنند. این انسانهای کفتار صفت بدانند این روزها تمام شدنی است ولی مردم خیانت شما را هیچگاه فراموش نخواهند کرد.

اما کفتارهای دیگر آن سوی مرزها مثل همیشه منتظرند بلاخره روزی این ملت و این حکومت فرو بریزد تا بتوانند خون تک تک این ملت را بمکند و ثروت و دارائیهای این کشور را به غارت ببرند و طرح خاورمیانه خود را ایجاد کنند.

امروز مزدوران رسانه های بیگانه مانند اینترنشنال ،من وتو ،بی بی سی و...با دریافت پول کثیف سعودی ،لندنی و آمریکایی آماده اند تا خون ملت خود را بریزند .امروز این شبکه ها تمام دنیا را رها کرده و با پخش اخبارهای دروغ و تقطیع شده و کلیپ های جعلی و سانسور شده در صدد ایجاد جنگ روانی و نا امنی درکشور هستند.آمریکای خبيث که احتمالا ویروس کرونا هم کار خودش باشد از ورود داروهای ضروری به کشور جلوگیری می کند و کشورهای روبه صفت اروپایی با بحث اف ای تی اف و برجام به دنبال فشار حداکثری در این وضعیت بر تن زخمی ایران عزیز هستند.

اما کور خوانده اند آنها خوب می دانند این ملت فرزند روزهای سختی است این ملت در همین سختی ها بزرگ شده و تنومند شده است ملت ما تا امروز بسیاری از مشکلات را با اتحاد و همدلی کنار زده اند و سربلند بیرون آمد ه اند امروز نیز مردم کشورمان اراده کرده اند در کنار هم  این ویروس را شکست بدهند لذا شاهد هستیم دانشمندان کشورمان موفق به ساخت کیتهای تشخیص و همچنین داروی کرونا شده اند امروز بیشترین بهبودی بعد از چین متعلق به ایران است به طوری که بازرس بهداشت جهانی از دیدن پیشرفتهای پزشکی ایران ابراز شگفتی می کند و این حاکی از هوش سرشار پزشکان ایرانی است و پرستارانی که با تاسی از حضرت زینب (ع) شبا نه روزی به جهاد مشغولند. قطعا مردم ایران بار دیگر حماسه خواهند آفرید و به کوری چشم دشمنان شاهد کشف ویروس کرونا بدست دانشمندان ایرانی خواهیم بود. انشاالله
افشار تیمورپور

انتهاي پيام/

ارسال نظر