نمایش 1 - 10 از 305

انتصاب مدیران بومی یا غیر بومی در شهرستان پارس آباد همواره یکی از دغدغه های اصلی و نگرانی مردم و فعالان فضای مجازی بوده است.

یادداشت/
افشار تیمورپور

شیوع کرونا در دنیا اگرچه دنیا را با دشواری هایی روبه رو ساخته اما درسهایی برای بشریت به همراه داشته است.

افشار تيمورپور

این روزها ویروسی بنام کرونا باعث شده حجاب از چهره بسیاری از مردم کنار رفته و شاهد چهره های خوب، بد و زشت در کشورمان باشیم.

سليمان عليزاده

متاسفانه؛ اين روزها چهارراه ها و محل استقرار چراغ های راهنمایی و رانندگی در شهر پارس آبادمغان که محل ایست خودروهاست، به جولانگاه متکدیان مبدل شده است!

احد اسمعلی

این روزها تبلیغات انتخاباتی آغاز نشده زمزمه هایی از خط و نشان کشیدن ها، تهدیدها، تخریب های حامیان کاندیداها علیه کاندیدای دیگر با چاشنی مخرب طایفه گرایی در فضای مجازی شمال استان اردبیل به چشم می خورد.

 

نگرانی از آلودگی آب ارس به دلیل ریختن پساب از خاک ارمنستان در سال های گذشته یکی از نگرانی ها و دل مشغولی‌های اصلی مردم و مسوولان استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان‌غربی و اردبیل بوده است؛ امری که به رغم تلاش سازمان‌های مسوول همچنان دغدغه شهروندان خطه شمال غرب ایران اسلامی است.

افشار تیمورپور

یکی از اتفاقات مهم روزهای گذشته بحث سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین می باشد که منجر به افزایش 50 درصدی قیمت سهمیه و 300 برابری قیمت آزاد شد.

هادی محمودی

امروزه عزم دو دولت بر تقویت روابط استوار بوده و سطح ارتباطات ایران با کشور آذربایجان به بهترین سطح خود رسیده و اقدامات زیربنایی خوبی نیز در حال انجام است که موجبات افزایش تراز تجاری ایران را با این کشور فراهم خواهد نمود.

کسانی که با نگاه تک بعدی تصور می کنند، پست شهرداری و استانداری و دیگر جایگاههای مدیریتی لاجرم، سکوی پرتاب کرسی نشین آن به ساختمان بهارستان است، سخت در اشتباهند...

سجاد ناصر آزاد

در حالی که بسیاری از جوانان تحصیل کرده و نخبه روزانه در جستجوی آزمون های استخدامی هستند، متاسفانه مشاهد می شود افرادی خاص در استان اردبیل به صورت سفارشی جذب دستگاه های دولتی می شوند.

صفحه‌ها