تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30637
تاریخ انتشار: ج, 1397/10/07 - 20:31
میز خدمت با حضور فرماندار، مسئولان ادارات و دستگاههاي اجرايي پارس‌آباد مغان در مصلی امام خمینی (ره) این شهرستان تشکیل شد.

به گزارش آران مغان، میز خدمت با حضور فرماندار، مسئولان ادارات و دستگاههاي اجرايي شهرستان پارس‌آباد مغان روز جمعه (7 دي) پيش از خطبه‌های نماز جمعه در مصلی امام خمینی (ره) پارس آباد تشکیل شد.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد در حاشیه طرح میز خدمت گفت: این طرح در جهت اجرای سیاست های ابلاغی ریاست محترم جمهوری آغاز شده و با هدف رسیدگی سریع و بی واسطه به مسائل و مشکلات مردم با حضور معاونین فرماندار و بخشداران تابعه و روسای ادارات در مصلی پارس آباد برگزار شد.

علي علايي با بيان اينكه ميز خدمت در راستای طرح تکریم ارباب رجوع تشكيل مي شود، افزود: با راه اندازی میز خدمت مراجعه کنندگان برای پیگیری مطالبات و مشکلات خود دیگر نیازی به مراجعه مکرر به ادارات مختلف ندارند و با تحویل درخواست يا مدارك خود به مسئولان دستگاه هاي اجرايي مستقر در این محل می‌توانند امور اداری خود را انجام دهند.

وي تصريح كرد: با این روند در شهرستان پارس آباد به دنبال کاهش مشکلات مردم هستیم و در اين راستا علاوه بر ميز خدمت، روزهای دوشنبه هر هفته هم در محل سالن اجتماعات فرمانداری ملاقات عمومی مردمی با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی جهت رسیدگی به مشکلات مردم برگزار می‌شود.

عكس: منصور اخلاقي

دیدگاه‌ها

بنده فوق لیسانس کشاورزی دارم وبعدازچندسال وباهزاران مکافات به عنوان راننده تراکتورواردشرکت کشت وصنعت مغان شدم وبعداز۵سال سابقه کاررشته های غیر مرتبط کشاورزی

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست، آنچه البته به جایی نرسد فریاد است.
ارسال نظر