تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31105
تاریخ انتشار: چ, 1398/02/18 - 11:28
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل:
فرمانداری اصلاندوز هفته آینده افتتاح و فرماندار مشخص می شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل از افتتاح فرمانداری و معرفی فرماندار اصلاندوز، شهرستان جدید استان اردبیل خبر داد.

به گزارش آران مغان، بهروز ندایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: فرماندار اصلاندوز هفته آینده معرفی و فرمانداری شهرستان جدید استان اردبیل افتتاح می شود.

وی با اشاره به اینکه فرماندار این شهرستان هنوز مشخص نیست افزود:طرح شناخت شهرستان اصلاندوز سال 96 به صورت کارشناسی در استانداری اردبیل تهیه و به وزارت کشور ارسال شد که به دنبال پیگیری طرح، مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور از منطقه بازدید کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت:پس از تکمیل و رفع نواقص طرح، تغییرات و اصلاحات تقسیماتی در شمال استان اردبیل ضروری تشخیص داده شده و نامه ایجاد شهرستان اصلاندوز با امضای وزیر کشور برای تصویب و تایید و طی مرحله نهایی به هیات دولت ارسال شد.

اصلاندوزدر جنوب غربی شهرستان پارس آباد واقع شده است، این منطقه از شمال به رود ارس و مرز ایران و جمهوری آذربایجان از جنوب به شهرستان بیله سوار و گرمی، از شرق به بخش مرکزی شهرستان پارس آباد و از غرب به شهرستان کلیبر استان آذربایجان شرقی محدود است.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

باسلام . وتبریک خدمت اهالی محترم اصلاندوز .چندروز پیش مسافراصلاندوزبودم .باید اقدام اساسی درجهت زیرساخت ها صورت گیرد .مبلمان شهری و .... صرفابه معرفی فرمنداری اکتفا نشود
ارسال نظر