تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31010
تاریخ انتشار : ي, 1398/01/25 - 15:02
پرتابگر شایسته تیم ملی دو و میدانی ایران ضمن ابراز آمادگی‌اش برای حضور در مسابقات آسیایی انگیزه زیادی برای کسب مدال در دوحه قطر دارد.

به گزارش آران مغان، ۱۰ روز پیش مراسم دامادی‌اش را در اردبیل جشن گرفت و بلافاصله به تهران آمد تا ادامه تمرینات آماده‌سازی‌ خود را با جدیت بیشتری زیر نظر هادی سپهرزاد از سر بگیرد. خاطره تلخ کسب مقام چهارمی پرتاب دیسک بازی‌های آسیایی جاکارتا برایش سنگین است و خیلی دوست دارد تا مدال آسیایی را برای خانواده‌اش که چشم انتظار موفقیتش هستند از دوحه قطر سوغاتی ببرد. علی دایی و احسان حدادی را به عنوان الگو در زندگی ورزشی خود دوست دارد. خودش می گوید دوست دارم مثل آقای دایی محبوب باشم و مثل حدادی تمام نشدنی.

 

بهنام شیری جوان شایسته تیم ملی دو ومیدانی ایران که در ادوی تدارکاتی پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا تمریناتش را نزد هادی سپهرزاد در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران پیگیری می‌کند، ضمن ابراز رضایت از شرایط آمادگی و اردویی خود در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی اظهار داشت: شکر خدا پس از مراسم دامادی با روحیه بیشتری به تهران آمدم تا ادامه تمریناتنم را با آقا هادی از سر بگیرم. چهار ماهی است که با ایشان تمرین می‌کنم و از شرایط آمادگی بدنی، روحی و اردو راضی هستم و تنها به مدال مسابقات آسیایی دوحه فکرمی‌کنم. باید نتیجه زحماتم را در قطر بگیرم و مدالم را به خانواده‌ام که از آنها برای هدفم دور هستم هدیه کنم.

 

دارنده مقام چهارمی پرتاب دیسک بازی‌های آسیایی جاکارتا با اشاره به حضور رقبای خود در مسابقات پیش روی گفت: نسبتاً با رقیبانم آشنایی دارم و البته آقای حدادی با درخشش خود در مسابقات کالیفرنیا نشان داد که واقعاً تمام نشدنی است. پرتابگر عراقی که در جاکارتا دوم شد و پرتابگران مالزیایی از رقبایم در دوحه قطر هستند. تمرینات خوبی داشته ام و امیدوارم این بار سهمم را مسابقات آسیایی در رده سنی بزرگسالان بگیرم. هنوز حسرت چهارمی جاکارتا آزارم می دهد و باید در دوحه مدال بگیرم.

 

شیری با اشاره به تخصیص پاداش به مدل آوران مسابقات آسیایی از سوی فدراسیون تأکید کرد: طبیعی است وقتی برای کسب مدال پاداشی تعیین می شود، انگیزه قهرمانان برای کسب نتیجه بهتر، بیشتر می شود. من هم هم از این جرگه مستثناء نیستم. ولی باور کنید بیشتر مدال برایم اهمیت دارد تا پاداش. درست است که پاداش می تواند هزینه‌های تمرینی یا بخشی از زندگی‌ام را تأمین کند ولی چون آدم نتیجه گرایی هستم، بیشتر به کسب مقام و مدال فکر می کنم تا پاداش. این کار از سوی فدراسیون امری پسندیده است و قدردان زحمات آنها خواهم بود.

 

وی در پایان ضمن تشکر از همه حامیانش گفت: جای دارد از زحمات همه کسانی که برایم زحمت کشیده اند قدردانی کنم و البته از آقای سپهرزاد که زحمات زیادی برای آماده سازی و رفع اشکلاتم کشیده تشکر ویژه می کنم و قول میدهم با مدالم زحماتش را جبران کنم.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

خدا فوت حیاشاسین آدربایجان
ارسال نظر