تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31274
تاریخ انتشار : پ, 1398/04/06 - 20:49
گلایه نائب قهرمان آسیا از بدقولی های مسئولان
بهنام شیری: آقایان مسئول قول اهدای زمین دادند، اما عمل نکردند
نائب قهرمان پرتاب دیسک آسیا گفت: براي رسيدن به اين جايگاه زحمات زيادي را متحمل شده ام و دوست دارم روحيه ورزشكاران و علاقه مندان اين رشته ورزشي با مشاهده من افزايش يابد نه اينكه از بي توجهي و عدم حمايت مسئولان روحيه خود را از دست دهند. 

به گزارش آران مغان، خیلی زیاد دلخور است از خلف وعده های مکرر و بی توجهی مسئولین ورزشی و غیر ورزشی استان اردبیل. اینطور که از درد دل و گلایه هایش پیدا است، بعد از دوحه قطر تا به امروز هر آنچه در زادگاهش (استان اردبیل) به او وعده داده بودند، فقط در حد حرف و گرفتن عکس یادگاری خلاصه شده است.

 
بهنام شیری که نائب‌ قهرمان پرتاب دیسک مسابقات دو و میدانی قهرمانی آسیا در دوحه - قطر ۲۰۱۹ را در کارنامه دارد و دل پُری از مسئولان استانی و شهرستانی دارد، در گفتگو با خبرنگار آران مغان می گوید: هدف من از حضور در رقابت هاي بين المللي افتخار آفريني براي كشور و استان بوده اما متاسفانه بي توجهي هاي صورت گرفته روحيه و انگيزه مرا براي ادامه راه از بين برده است. 
 
اين ملی پوش پارس آبادی كه هم اكنون مشغول تمرین برای حضور در مسابقات دوومیدانی ارتش های جهان در چین است، ادامه داد: متاسفانه برنامه حمايتي از قهرمانان ورزشي وجود ندارد و وعده هایی هم که مسئولان استانی و شهرستانی پارس آباد بعد از قهرمانی ام داده بودند عملی نشده است و این موضوع موجب تاثیرگذاری در روحیه من در مسابقات پیش رو می شود. 
 
نائب قهرمان پرتاب دیسک آسیا افزود: براي رسيدن به اين جايگاه زحمات زيادي را متحمل شده ام و دوست دارم روحيه ورزشكاران و علاقه مندان اين رشته ورزشي با مشاهده من افزايش يابد نه اينكه از بي توجهي و عدم حمايت مسئولان روحيه خود را از دست دهند. 
 
گلایه های بهنام شیری در حالیست که معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل هفت اردیبهشت ماه ۹۸ در استقبال از این قهرمان ملی از تدوین برنامه جامع حمایت از قهرمانان آسیایی و جهانی در این استان خبر داده و اظهار امیدواری کرده بود که تا پایان ماه جاری این آئین نامه تصویب شود تا با اجرایی شدن آن، در یک سیستم مشخص و تعریف شده بتوانیم قهرمانان ورزشی و افتخارآفرینان استان را مورد حمایت قرار دهیم.
 
با اینکه مسئولان شهرستان پارس آباد از جمله شورای شهر و شهرداری پارس آباد جهت تقدیر از این ورزشکار شایسته قول اهدای یک قطعه زمین به وی را داده اند. اما با گذشت چند سالی از این وعده نه تنها زمین مذکور به نام شیری ثبت نشده است بلکه بعد از کسب مدال نقره بهنام شیری در مسابقات آسیایی قطر که برای اولین بار با استقبال و همراهی فرماندار پارس آباد از فرودگاه اردبیل تا خانه او در پارس آباد انجام شد، چیز دیگری عاید این ملی پوش پارس آبادی نشده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر