نمایش 1 - 10 از 222
در گفت‌و‌گو با خانم گل لیگ برتر ایران:
سختی‌های باورنکردنی زندگی یک فوتبالیست دختر در گفت‌وگو با سمیه خرمی که فوتبال را در کوچه‌ با پسربچه‌ها آغاز کرده و حالا خانم‌گل لیگ ایران است.
مرتضی بری
پس از بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر راه اندازی رزمایش همدلی و مواسات، مرزنشینان پارس آبادمغان همراه بسیج و دیگر نهادها و دستگاههای دولتی و خصوصی با تمام توان وارد عرصه شده و با راه اندازی پویش‌ها و برنامه‌های مختلف به یاری خانواده‌های کم بضاعت شتافتند.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج پارس آباد:
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پارس آباد گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تمام توان و تا آخرین لحظه در کنار مردم و جهادگران عرصه سلامت خواهد بود.
مهدی اصلانی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد گفت: هم‌زمان با هفته بسیج ۱۱۰ ویژه برنامه در شهرستان پارس آباد برگزار می‌شود.
واقعاً سخت بود باور کنم برادرم را، کسی که تکیه‌گاهم بود را از دست داده‌ام. ما از بچگی همیشه کنار هم بودیم. هیچ وقت فکرش را نمی‌کردیم در شرایطی که جنگ و ناامنی وجود ندارد، او را از دست بدهیم. هرچند ته دلم خوشحال بودم که داوود به آرزویش یعنی شهادت رسید.
گلایه نائب قهرمان آسیا از بدقولی های مسئولان
مرتضی بری
نائب قهرمان پرتاب دیسک آسیا گفت: براي رسيدن به اين جايگاه زحمات زيادي را متحمل شده ام و دوست دارم روحيه ورزشكاران و علاقه مندان اين رشته ورزشي با مشاهده من افزايش يابد نه اينكه از بي توجهي و عدم حمايت مسئولان روحيه خود را از دست دهند. 
مرتضي بري
نخستين مسئول زن کانون زبان ایران شعبه پارس آباد در گفت و گویي با خبرنگار آران مغان به معرفی کانون زبان ایران و فعالیت های آن در این شهرستان پرداخته که در ادامه می خوانید.
در گفتگو با بهنام شیری ملی پوش پارس آبادی:
پرتابگر شایسته تیم ملی دو و میدانی ایران ضمن ابراز آمادگی‌اش برای حضور در مسابقات آسیایی انگیزه زیادی برای کسب مدال در دوحه قطر دارد.
مرتضی بری
پسندیده امامی از افرادی است که با سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی به تولید عسل در پارس آباد مغان پرداخته و از این راه توانسته درآمد مناسبی کسب کند.
مرتضي بري
فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد گفت: برخي ادارات برای برگزاری همایشي مثل موسيقي از مدتها قبل تلاش می كنند، بنرهایی در سطح شهر نصب و اطلاع رسانی كنند كه برای مراسمي همچون روز شهدا يك بنر هم جلوي اداره خود نصب نمی كنند.

صفحه‌ها