تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31181
تاریخ انتشار: چ, 1398/03/08 - 12:29
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان پارس آباد به مناسبت روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای از آحاد ملت انقلابی و بصیر پارس آباد برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت بعمل آورد.

به گزارش آران مغان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان پارس آباد به مناسبت روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای از آحاد ملت انقلابی و بصیر شهرستان پارس آباد مغان برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت بعمل آورد.

 متن این بیانیه به شرح زیر است:

روز جهانی قدس، یادگار ارزشمند، جاودانه و تاریخی حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران را بعنوان عامل و نمادی از نمایش وحدت، یکپارچگی و همدلی امت اسلامی و همه مردم آزاده جهان در اعلام همبستگی و حمایت از آرمان مقدس آزادی فلسطین و قدس عزیز را گرامی می داریم.

امسال روز قدس، فریادی رساتر و خروش بیشتری را می طلبد، چرا که دنیای کفر و استکبار و صهیونیسم در برابر اقتدار و عظمت روزافزون اسلام و مسلمین جهان و منطقه تمام امکانات شیطانی خود را در راه تخریب و ترور و شرارت و تفرقه افکنی به کار گرفته است و رژیم اشغالگر قدس بر طبل جنگ و جنایت می کوبد.

روز جهانی قدس، تجلی آرمان فلسطین، فریاد وحدت امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک کشی از غزه تا یمن و اعلام پایبندی ملت ایران به آرمان های بلند انقلاب اسلامی و آمادگی همه جانبه و سلحشورانه برای دفاع از حقوق مسلم خود در حوزه های مختلف و مقابله سخت و پیروزمندانه با تهدیدات ناشی از حیله گری ها و خطاهای محاسباتی جبهه دشمن است.

این بیانیه می افزاید: روز قدس‌یادآور نگاه ژرف و عمیق بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، نسبت به مسائل اساسی بشریت و جهان اسلام است، روز اتحاد مسلمین ‌و روز اعلان‌ همبستگی ‌مسلمانان‌جهان ‌با مردان غیور فلسطینی‌فرا می‌رسد و خیل‌ عظیم‌ مومنان‌ روزه‌دار که‌ جسم ‌و جان‌ خویش‌را در چشمه‌سار زلال ‌ماه‌رمضان‌ از ناپاکیها شسته‌اند و سرافراز بازگشته‌اند، برای ‌صف‌آرایی‌ در برابر دشمنان‌بیرونی ‌و مبارزه بی ‌امان‌تا نابودی‌آنان‌، در جای‌جای‌سرزمینهای‌اسلامی‌به‌خیابانها خواهند رفت و در حمایت از این مردمان به راهپیمایی خواهند پرداخت.

سپاه پاسداران شهرستان پارس آباد با دعوت از اقشار و آحاد مختلف مردم مجاهد، انقلابی و رشید شهرستان پارس آباد مغان برای حضور گسترده و پرشور در مراسم و راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس و نمایش اراده و ظرفیت امت اسلامی در مصاف با راهبردها و سیاست‌های جنایت‌آمیز آمریکا، رژیم صهیونیستی و هم‌پیمانان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای آنان علیه جهان اسلام تأکید کرده است .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر