تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31300
تاریخ انتشار: ش, 1398/04/15 - 12:08
آقای بهنامجو تنها این پرسش را پاسخ بگویند که اگر منتقدین به گفته او "ناآگاه" هستند، پس نظر او در باره سخنان رییس کل دادگستری استان اردبیل که گفته ...

به گزارش آران مغان به نقل از تابناک، اکبر بهنامجو همواره اصرار دارد که رسانه ها به جای تصویرسازی از او به عنوان چهره سیاسی، استاندار اردبیل را عنصری "کاری" و "جهادی" معرفی کنند، اما او بهتر از هر کسی می داند که تصدی چنین جایگاهی " تصادفی" نبوده و از معادلات روشنی پیروی می کند.

اما استاندار اردبیل، دست کم در اظهارنظر اخیر خود که منتقدین واگذاری کشت و صنعت مغان را " ناآگاه" و " خودزن" توصیف کرده و آنان را به عناوینی مورد نوازش و مهرورزی خود قرار داد، ثابت نمود آن طور که ادعا می کند، نه تنها در اظهارات خود جانب احتیاط و توجه را ندارد بلکه در نوع خود یک عنصر سیاسی "دوآتشه" است!

مردم انتظار ندارند که استاندار اردبیل در مقام دفاع از عملکرد سئوال برانگیز سازمان خصوصی سازی و دولت تدبیر و امید در واگذاری و مفت فروشی شرکت کشت و صنعت مغان که سازمان بازرسی کل کشور هم به دلیل فقدان اهلیت خریدار، در مرحله فسخ آن قرار دارد، چشم خود را بر حقایق پوشانده و صرفاً به اعتبار این که نماینده عالی دولت در استان است، منتقدین دلسوز را مورد اهانت قرار دهد.

آقای بهنامجو تنها این پرسش را پاسخ بگویند که اگر منتقدین به گفته او "ناآگاه" هستند، پس نظر او در باره سخنان ناصر عتباتی، رییس کل دادگستری استان اردبیل که واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان را دارای "مشکل" می داند، چیست؟!

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

آران مغان جان کشت و صنعت چه کردن فروخته شده باشه و با ارزون به حال این مردم چه فرقی میکنه. مگه قرار پول فروش کشت و صنعت را به من و شما بدن که اینقدر پافشاری میکنید‌ چه ارزون و چه گرون فروخته شده باشه همش میره تو جیب آقازاده ها‌ .اتفاقا خصوصی سازی باعث شده یه عده مهندس نماها دستشان از پول بیت المال کوتاه بشه. کارکنان مفت خور و نجومی بگیر و دزد کشت و صنعت از صحنه خارج بشن خیلی خوبه

با پول همه کس و همه چیز خریدنیست
ارسال نظر