تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31324
تاریخ انتشار: ي, 1398/04/23 - 20:48
طی مراسمی با حضور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل، بهنام سراغی به عنوان رئیس جدید اداره تعزیرات حکومتی شهرستان پارس آباد منصوب شد.

به گزارش آران مغان، در این مراسم که روز یکشنبه در دفتر فرمانداری پارس آباد برگزار شد، از زحمات ۲۰ ماهه علی اروجی تقدیر شد و در ادامه بهنام سراغی به عنوان رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان پارس آباد معرفی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل در این مراسم با اشاره به میزان وصول جرایم تعزیراتی استان گفت: در سال گذشته ۴۶ میلیارد ریال وصول اجرای احکام بود و تمامی پرونده‌های وصولی در سال گذشته به‌طور کامل بررسی و پرونده‌های به‌جا مانده از سال‌های قبل نیز خاتمه یافت.

علی رحیمی‌آذر با بیان اینکه اکثر پرونده‌ها در حوزه احتکار بوده است، افزود: در سه ماهه نخست سال‌جاری ۲۰۰ پرونده احتکار در تعزیرات حکومتی استان اردبیل ثبت شده بود که به جز سه پرونده که در حال تحقیق و بررسی است، مابقی پرونده‌ها رسیدگی و احکام لازم صادر شده است.

وی گفت: در سال گذشته تعداد پرونده‌های رسیدگی شده در شعب  تعزیرات حکومتی شهرستان پارس آباد بیش از یک هزار فقره پرونده و با محکومیت بیش از هفت میلیارد ریال بود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل همچنین در خصوص ساختمان استیجاری شعب تعزیرات حکومتی شهرستان پارس آباد تصریح کرد: چنانچه از طرف سازمان مسکن و شهرسازی، زمین رایگان در اختیار این سازمان قرار بگیرد آماده احداث ساختمان جدید هستیم و مکاتبات و اقدامات اولیه در این مورد انجام گرفته است.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر