تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31331
تاریخ انتشار: س, 1398/04/25 - 11:13
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد از آغاز عملیات اجرایی ۶۴ پروژه و طرح محرومیت زدایی به همت بسیج سازندگی سپاه این شهرستان خبر داد.

به گزارش آران مغان، با حضور فرماندار، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولان پارس آباد و بخش تازه کند، کلنگ پروژه آبرسانی به طول یک هزار و ۶۰۰ متر در روستای حاج عوض قشلاقی از توابع بخش مغانسر به زمین زده شد.

این طرح با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال و با مشارکت بخشداری مغانسر، اداره آبفا روستایی، اهالی بخش و با اجرای بسیج سازندگی سپاه ناحیه پارس آباد اجرا می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد در این مراسم از آغاز عملیات اجرایی ۶۴ پروژه و طرح محرومیت زدایی توسط سپاه این شهرستان خبر داد و گفت: اين پروژه ها با مشاركت مردم و دستگاه هاي اجرايي و بسیج سازندگی سپاه ناحیه پارس آباد انجام می شود.

سرهنگ حسن نوری افزود: كاهش محروميت هاي مردم به ويژه در روستاهای محروم و اجراي طرح هايي براي كاهش مشكلات آنان از جمله مهمترين اهداف فعاليت سپاه است كه در ماه ها و سال هاي آينده نيز اين امر را با جديت بيشتر دنبال مي كنيم.

وی افزود: ساخت ۳۰ خانه محروم با اولویت فرزندان بی سرپرست، رنگ آمیزی ۱۸ مدرسه در قالب طرح هجرت دانش آموزی، راه اندازی کارگاه اشتغالزایی و همچنین ساخت غسالخانه جمعا با اعتباری بالغ یک میلیارد و 180 میلیون تومان از جمله پروژه هایی است که در سال رونق تولید با مشارکت کمیته امداد، اداره بهزیستی، اداره آموزش و پروش، سازمان نوسازی مدارس، بسیج سازندگی و خیرین در مناطق محروم شهرستان پارس آباد اجرا می شود.

در این مراسم فرماندار شهرستان پارس آباد نیز گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس سپاه و مردم در کنار هم بر مشکلات پیروز شدند امروز نیز این فعالیت و مشارکت برای سازندگی کشور با مشارکت مردم و سپاه ادامه دار است و این پیامیست برای دشمنان که بدانند مردم ما تسلیم ظلم نشده و در کنار نیرو‌های ارزشی خود هستند.

///

///

///

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر