تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31524
تاریخ انتشار: ي, 1398/06/31 - 22:17
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
با تمام توان باید از آرمان‌های انقلاب حفاظت کرد
نماینده ولی فقیه در اردبیل گفت: برای حفظ آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران هزینه‌های سنگینی همچون خون پاک هزاران جوان را پرداخته‌ایم و باید با تمام توان از این آرمان‌ها حفاظت و حراست کنیم.

به گزارش آران مغان، سید حسن عاملی در مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته مقدس با اشاره به حماسه‌سازی‌های رزمندگان اسلام در دوران ۸ سال دفاع مقدس اظهار کرد: برای حفظ آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران هزینه‌های سنگینی همچون خون پاک هزاران جوان را پرداخته‌ایم و باید با تمام توان از این آرمان‌ها حفاظت و حراست کنیم.

وی افزود: دفاع مقدس برای ما حماسه‌ای بود که در آن با هویت عزتمندانه خود، دشمن را از رسیدن به اهداف شومی که داشت، ناامید کردیم.

نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: این حماسه توسط جوانان ایران اسلامی با تکیه بر عزت و شرف بی‌بدیل خود خلق شد تا دشمنان اسلام و ایران تکلیف خود را بدانند.

عاملی در ادامه با بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: با تلاش‌های جوانان هم‌اکنون در کشور شاهد پیشرفت‌های شگرف در تمام عرصه‌ها هستیم و به همین دلیل دشمن در برابر ما خاضع و ملتمس شده است.

در اين مراسم فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل نيز با اشاره به جانفشانی‌ها و رشادت‌های دلیر مردان ایران اسلامی در دوران جنگ تحمیلی اظهار کرد: صلابتی که هم اکنون جمهوری اسلامی ایران در بین کشورهای منطقه و جهان دارد حاصل خون شهدا بوده و گفتمان ما، گفتمان مقاومت است و نیروهای مسلح همیشه برای کمک به دولت و مردم آماده هستند.

سردار جليل بابازاده افزود: مردم و مسؤولان باید همواره یاد و خاطره شهیدانی که در فرمان امام خمینی(ره) را لبیک گفتند و جان خود را فدای نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند، زنده نگه دارند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: هفته دفاع مقدس فقط منحصر به حضور فرماندهان و نیروهای نظامی و مسلح نیست بلکه برای حضور و استفاده آحاد مردم از دستاوردهای فرزندان خود است.

وی تصریح کرد: گرامیداشت هفته دفاع مقدس توسط مردم نشان از اصالت حضور و عشق به نظام و انقلاب دارد و مردم همواره همراه و یار ولایت فقیه هستند و صبر را برای جهانیان و دشمنان انقلاب معنی کردند.

بابازاده با اشاره به خیانت‌های منافقان در سال‌های جنگ تحمیلی تشریح کرد: در شرایط سخت جنگی دهه شصت، منافقین سعی داشتند تا با ضربه‌زدن به نظام از داخل کشور و ایجاد رعب و وحشت و ترورهای کور، مردم را از همراهی انقلاب باز دارند اما مردم با هوشیاری خود این دوران سخت را پشت سرگذاشتند.

وی گفت: دانشجویان و دانش‌آموزان باید سال تحصیلی جدید خود را با شعار «ما پیروزیم » شروع کنند و با دستاوردهای علمی خود یاری‌گر انقلاب و مردم باشند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر