تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31544
تاریخ انتشار: ج, 1398/07/05 - 21:37
فرمانده سپاه پارس آباد با بیان اینکه شهدا عزت و افتخار به کشور بخشیدند، گفت: امروز مدیون خانواده های معزز شهدا و ایثارگراني هستیم که با مجاهدت و شکیبایی خود اقتدار و امنیت را برای ایران اسلامی رقم زدند.

به گزارش آران مغان، سرهنگ پاسدار حسن نوری در یادواره شهدای پایگاه شهید اعتباری محله آزادگان پارس آباد اظهار کرد: امروز به برکت خون شهدا، ایمان به خدا، ولایت پذیری و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری می‌توانیم در جنگ نرم دشمن موفق و سربلند و روز قیامت در برابر شهدا سرافراز باشیم.

وی شهدا را عامل عزت و افتخار ایران اسلامی بیان کرد و اظهار داشت: ایثارگری و مجاهدت شهیدان باعث عزت و افتخار انقلاب اسلامی ایران است و ما امروز آبادانی، عمرانی و امنیت را مدیون خون این عزیزان هستیم.

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد بر ضرورت حضور اقشار مختلف مردم و به ویژه مسئولان در یادواره های شهدا تاکید کرد و گفت: توقع مردم و خانواده های شهدا این است تا مسئولانی که به برکت خون شهدا پشت میز و صندلی نشسته اند و حقوق بگیر این نظام هستند حضورشان در این مراسم های معنوی پر رنگ باشد.

نوري به تاثیر گذاری یادواره شهدا و نقش آن در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اشاره کرد و افزود: هر چه داریم به برکت خون شهدا و در سایه امنیت و آسایشی است که شهدا با خون خود برای ما به ارمغان آورده‌اند.

وی آرامش امروز کشور را مرهون زحمات شهدا و صبر و استقامت خانواده های آنان دانست و گفت: با توجه به هجمه ها و تبلیغات گسترده دشمنان بر علیه نظام و انقلاب اسلامی در فضای مجازی، برگزاری یادواره های شهدا موجب آگاهی و اشنایی نسل نوجوان و جوان ما با شهدا و آرمان های آنها می شود و قطع به یقیق این امر توطئه های دشمنان را خنثی می کند.

پخش کلیپ و مداحی از برنامه های این یادواره بود.

انتهاي پيام/

ارسال نظر