تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31555
تاریخ انتشار: ش, 1398/07/13 - 13:49
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان پارس آباد از توزیع ۱۴۴۰ حلقه لاستیک دربین رانندگان پارس آباد و اصلاندوز خبر داد.

به گزارش آران مغان، یوسف آذری در بازدید از شرکت های حمل و نقل شهرستان پارس آباد اظهار کرد: این تعداد حلقه لاستیک طی شش ماه اول سالجاری در بین رانندگان حمل و نقل کالا و مسافر شهرستان‌های پارس آباد و اصلاندوز توزیع شده است.

وی با اشاره به فعالیت ۱۳ شرکت در بخش حمل و نقل کالا شهرستان پارس آباد گفت: در جهت حمایت از رانندگان پرتلاش طرح توزیع لاستیک سهمیه‌ای به نرخ دولتی همچنان در شهرستان‌های پارس آباد و اصلاندوز ادامه دارد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پارس آباد با بیان اینکه نظارت ویژه‌ای بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر انجام می‌شود تصریح کرد: در ۶ ماه گذشته به تخلف ۲ شرکت در قالب کمیسیون‌های ماده ۱۱ و ۱۲ رسیدگی شده است.

آذری، خط کشی ۲۴۵ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی شهرستان‌های پارس آباد و اصلاندوز توسط راهداران یادآور شد و تصریح کرد: اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان پارس آباد وظیفه نگهداری از ۶۲۵ کیلومتر از راه‌های اصلی و فرعی را بر عهده دارد که با تلاش شبانه روزی گشت‌های راهداری از این سرمایه ارزشمند ملی حفاظت و صیانت می‌کنیم.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر