تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32266
تاریخ انتشار: پ, 1399/05/23 - 01:31
خودرو پژو پارس در یکی از خیابان‌های شهر پارس‌آباد مغان پس از برخورد با خودرو پارک شده در کنار خیابان، عابر پیاده را نیز زیر گرفته و موجب جان باختن وی شد.

به گزارش آران مغان، مدیر فوریت‌های پزشکی شهرستان پارس آباد در اين خصوص اظهار کرد: ساعاتی پیش به دنبال گزارش حادثه رانندگی در خیابان شهید کلانتری پارس آباد، عوامل اورژانس سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.

سید مهدی موسوی با اشاره به اینکه این حادثه بین برخورد دو دستگاه خودروی پژو پارس با یک دستگاه پژو ۴۰۵ اتفاق افتاده بود، گفت: یک دستگاه خودروی پژو پارس با یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ که در حاشیه خیابان پارک شده بود تصادف کرده و در ادامه با یک عابر پیاده نیز برخورد می‌کند.

وي افزود: متأسفانه در این برخورد عابر پیاده در دم جان باخته و سه نفر از سرنشینان هر دو خودرو مصدوم و به بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آباد منتقل شدند.

مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی پارس‌آباد، نبود سرعت‌گیر و سرعت غیرمجاز پژو پارس را دلیل وقوع این حادثه عنوان کرد و گفت: از کلیه رانندگان تقاضا داریم تا در هنگام رانندگی حتماً سرعت مطمئنه را رعایت کرده و به قوانین راهنمایی و رانندگی پایبند باشند تا با بروز سوانح رانندگی جان خود و سرنشینان و همشهریان خود را دچار خطر نکنند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر