تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32267
تاریخ انتشار: پ, 1399/05/23 - 01:40
فرماندار پارس آباد گفت: با توجه به ظرفیت‌های شهرستان پارس آباد در حوزه بهداشت و سلامت، امسال رشته پرستاری برای اولین بار در پارس آبادمغان پذیرش خواهد شد.

به گزارش آران مغان، ابراهیم امامی با اشاره به اینکه وجود ۳ بیمارستان نقطه عطفی در ارتقا سلامت شهرستان می‌باشد، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های شهرستان در حوزه بهداشت و سلامت دانشکده پزشکی و پرستاری از مطالبات مردم این شهرستان بوده که امسال رشته پرستاری برای اولین بار در پارس آباد پذیرش خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان پارس آباد با بیش از ۳۰ هزار دانش آموز و دارای رشد جمعیت مثبت دانش آموزی است و رتبه‌های خوبی که در کنکور سراسری خصوصاً در رشته‌های پزشکی دارد، گفت: پذیرش دانشجو پرستاری در شهرستان پارس آباد باعث ارتقا شاخص‌های بهداشت و درمان خواهد شد.

فرماندار پارس آباد با اشاره به اینکه هنر مدیریت کار کردن و ورود به سختی‌ها و مشکلات است، تاکید کرد: مسئول باید ریسک پذیر و دارای ایده و فکر باشد و درگیر مسائل روز مره نشده و طرح‌های توسعه‌ای ارائه دهد تا مسیر توسعه شهرستان را بهبود دهیم.

امامی افزود: ظرفیت‌های بزرگ شهرستان نیازمند توجه بیشتری است و زنجیره تولید و ارزش افزوده باید ایجاد شده و جهش تولید واقعی را محقق نمائیم.

وی بیان کرد: وجود ۵ هزار و ۲۰۰ صنف در شهرستان پارس آباد و تعاملات اجتماعی و فرهنگی خاص شرایط مدیریت را خاص نموده و باید دقت شود در موج دوم شیوع کرونا بر آموزش و فرهنگ سازی تاکید ویژه شود تا از عادی سازی پرهیز شده و شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی حساسیت و توجه داشته باشند.

انتهای پیام/ مهر

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر