تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32190
تاریخ انتشار: ش, 1399/04/07 - 11:39
به مناسبت هفته قوه قضاییه، رئیس دادگستری و جمعی از قضات شهرستان‌ پارس آبادمغان در قالب میز خدمت در مصلای امام خمینی (ره) پارس آباد حاضر شده و به بررسی مشکلات مردمی پرداختند.

به گزارش آران مغان، رئیس دادگستری به همراه دادستان عمومی و انقلاب و جمعی از قضات شهرستان پارس آبادمغان با حضور در میعادگاه نماز جمعه به صورت چهره به چهره به مسائل حقوقی و قضایی مردم رسیدگی کردند.

رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد در حاشیه این مراسم با بیان اینکه از اولویت‌های دستگاه قضایی خدمت رسانی به مردم است، اظهار داشت: به مناسبت هفته قوه قضاییه و گرامی داشت یاد و خاطره شهید بهشتی، فرصتی فراهم شد تا در قالب میز خدمت به مشکلات حقوقی و قضایی مردم رسیدگی شود.

حبیب اشرفی با اشاره به ضرورت تکریم ارباب رجوع و اینکه دیدارهای مردمی نباید به مناسبت‌های خاصی اختصاص داشته باشد، خاطر نشان کرد: درب اتاق قضات دادگستری شهرستان پارس آباد بر روی مراجعه کنندگان در تمام طول ایام هفته باز است.

وی مهم ترین درخواست‌های مردمی را در زمینه‌های مختلف حقوقی و قضایی چون تسریع در روند رسیدگی و اجرای حکم عنوان کرد و گفت: در این دیدار ضمن رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم مشاوره حقوقی به مراجعه کنندگان ارائه شد.

گفتنی است، به مناسبت گرامی داشت هفته قوه قضاییه، سرپرست فرمانداری و اعضای شورای تامین شهرستان پارس آباد نیز با حضور در دادسرای پارس آبادمغان با رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان دیدار کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر